O firmie

Firma Ran-Synchron Sp. z o. o. została założona w 1998 roku w celu pozyskiwania olejów odpadowych (przepracowanych) w drodze skupu, a następnie zbywania ich na rzecz Rafinerii Nafty Jedlicze S. A. Przez blisko 20 lat działalności Spółka rozwinęła się w kierunku świadczenia usług związanych z czynnościami proekologicznymi. Działamy tam, gdzie potrzebne jest wsparcie w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów.

Skutecznie i profesjonalnie oczyszczamy instalacje separujące substancje ropopochodne oraz tłuszczowe w punktach gastronomicznych. Dążymy do tego, by wyprzedzać wprowadzane Ustawy tak, by efektywnie wspierać Przedsiębiorców w odzysku i segregacji odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne oraz odpadów gastronomicznych.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku i wciąż rozwijamy się w nowych zagadnieniach.

transport i utylizacja odpadow niebezpiecznych

Misja Firmy

Misją spółki Ran-Synchron jest osiągnięcie pozycji lidera działającego na rzecz ochrony środowiska naturalnego w zakresie gospodarki odpadami niebezpiecznymi i innymi niż niebezpieczne na terenie zachodniej Polski. Celem jest spełnianie oczekiwań klientów głównie branży motoryzacyjnej i przemysłu lekkiego poprzez wprowadzanie kompleksowej obsługi firm, wdrażanie nowych produktów, poszukiwanie nowych możliwości rynkowych oraz świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie ochrony środowiska.

RAN-Synchron - czyszczenieseparatorów