Odbiór, transport i utylizacja odpadów niebezpiecznych

Działamy proekologicznie. Nasza oferta koncentruje się na świadczeniu usług, których celowość skupia się na ograniczeniu ingerencji szkodliwych czynników w środowisko naturalne. Zapewniamy odbiór i transport odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne. Przejmujemy między innymi substancje pozostałe lub powstające w wyniku procesów przemysłowych, jak chłodziwa, emulsje wodne, szlamy, pozostałości lakierów i wiele innych. W ramach naszych działań mieści się także utylizacja odpadów niebezpiecznych. Dysponujemy odpowiednią infrastrukturą do unieszkodliwiana ich.

Obok świadczenia usług z zakresu odbioru, transportu i utylizacji odpadów niebezpiecznych oferujemy także sprzedaż separatorów substancji ropopochodnych i prowadzimy serwis tego typu urządzeń. W ramach usług serwisowych podejmujemy się naprawy także piaskowników oraz innych zbiorników przemysłowych. Znaleźć można w naszej ofercie również sprzedaż sorbentu InstaZorb.

Z uwagi na doświadczenie i lata aktywności w branży posiadamy niezbędne know how, aby zapewnić rzetelne doradztwo. Oferujemy profesjonalne porady z zakresu transportu ADR, obejmujące informacje dotyczące załadunku, przewozu i rozładunku. Udzielamy także wskazówek w zakresie gospodarki odpadami. Kontynuujemy również naszą pierwotną działalność, od której zaczynaliśmy w początkach prowadzenia firmy – a mianowicie skupujemy zużyte oleje przy wykorzystaniu zorganizowanego systemu zbiórki.


Odbiór odpadów niebezpiecznych

Odbiór odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne

Odbieramy odpady produkcyjne, przemysłowe - w tym niebezpieczne chłodziwa i emulsje wodne, szlamy pofiltracyjne i podestylacyjne pozostałości farb i lakierów.

Transport odpadów niebezpiecznych

Transport odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne

Posiadamy własną specjalistyczną flotę samochodów z wyposażeniem ADR, wyszkoloną i doświadczoną kadrę pracowników. Działamy na terenie Poznania i okolic (Wielkopolska).

utylizacja odpadów niebezpiecznych

Utylizacja odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne

Posiadamy instalację fizyko-chemicznego unieszkodliwianie odpadów przemysłowych a w szczególności: ścieków pogalwanicznych, szlamów pofiltracyjnych, osadów i odcieków...

Sprzedaz separatorow substancji ropopochodnych

Sprzedaż separatorów substancji ropopochodnych

Oferujemy separatory substancji ropopochodnych i tłuszczowych o przepływach do 20 litrów na sekundę, 5 lat gwarancji...

Profesjonalny serwis separatorów substancji ropopochodnych

Serwis separatorów, piaskowników oraz innych zbiorników przemysłowych

Ran-Synchron Sp. z o.o. jest autoryzowanym serwisem separatorów i osadników Atol produkowanych przez Firmę Magnus-Tech Sp. z o.o...

skup, transport i utylizacja niebezpiecznych odpadów

z myślą o środowisku